1C:ERP 2

Integrator №1 według liczby wdrożeń systemów klasy ERP
według CNews i TAdviser
1С:ERP 2 jest nowoczesnym i efektywnym rozwiązaniem firmy 1C do kompleksowej obsługi średnich i dużych przedsiębiorstw.
System pozwala na automatyzację podstawowych procesów w firmie, kontrolę kluczowych parametrów, zorganizować wspólną pracę całej firmy w jednym środowisku, kontrolować wydajność poszczególnych działów oraz pracowników firmy.
Czym wyróżnia się 1C:ERP 2 ?
1
Nowoczesne technologie
Platfroma 1C:Enterprise to framework do tworzenia rozwiązań biznesowych, który może pracować w trybie standardowym (klient-server) lub w chmurze (własnej klienta albo hostowanej). Możesz pracować przez zdalny pulpit, przeglądarkę, cienkiego klienta lub na urządzeniu mobilnym.
2
Szerokie zastosowanie
Twoje pomysły mogą być wdrożone przez nas szybciej niż w programach oferowanych przez konkurencję. Nie pytaj, czy w rozwiązaniach 1C jest coś możliwe. Pytaj: za ile i na kiedy?
3
Łatwa integracja
Integracja z maszynami na produkcji, wagami, innymi urządzeniami w dużej mierze eliminuje czynnik ludzki, umożliwia kontrole procesów w trybie online.
Podstawowe moduły
Sprzedaż
Wielowymiarowe cenniki dla konkretnego klienta lub grupy klientów. Oferty, zamówienia klientów, faktury. Szablony umów.
Zakup
Dobór dostawców wg ustawionych reguł. Ustawienie schematów zakupu towarów. Automatyczne generowanie zamówień zakupu, kontrola wykonania zamówień.
CRM
Baza klientów, historia komunikacji, prawa dostępu, podział klientów na grupy, segmenty. Lejek sprzedaży.
Magazyn
Magazyn wysokiego składowania z podziałem na strefy i komórki, mobilny interfejs. Kartoteka towarów z możliwością ustawienia dowolnej ilości dodatkowych cech towaru. Obsługa wszystkich operacji magazynowych.
Zarządzanie produkcją
Wieloetapowy proces produkcyjny, specyfikacje, ustawienie kolejki zamówień, wyznaczenie daty produkcji. Analiza kosztu wytworzenia.
Logistyka
Planowanie dostawy do klientów. Obsługa procesu przygotowania oraz wykonania dostawy. Zaawansowane analizy.
Księgowość
Pełna księgowość, JPK i eDeklaracje
(integracja z modułem fillUp).
Ustawiane schematy dekretacji.
Planowanie
Kompleksowa obsługa procesu planowania (sprzedaż, plan produkcji ogólny i z dokładnością do każdej zmiany, plan zakupu). Proces budżetowania. Ustawienie limitów dla poszczególnych działów. Analizy Plan/Fakt.
Obieg dokumentów
Integracja z modułem obiegu dokumentów. Procesy w firmie. Zarządzanie wchodzącą, wychodzącą korespondencją, wewnętrznymi dokumentami. Kontrola wykonania zadań.
Repozytorium plików.
Etapy wdrożenia systemu 1С:ERP 2
1C:ERP 2 ma znacznie szerszą funkcjonalność niż 1C:Drive. Biorąc pod uwagę, że modernizacja i wdrożenie systemu klasy ERP w przedsiębiorstwie jest trudnym zadaniem, przejście na 1C:ERP 2 może zostać zrealizowane tylko przy pomocy zespołu specjalistów.
Etap 1
Przeprowadzamy analizę, a następnie uzupełniamy elementy systemu ERP (dokumenty, rejestry, raporty i przetwarzanie danych).
Etap 2
Konfigurujemy uprawnienia i uzupełniamy interfejs poleceń systemu.
Etap 3
Tworzymy dodatkowe raporty i elementy wymiany danych.
Etap 4
Wykonujemy końcową konfigurację i uruchamiamy system ERP.